Zlatá Praha, spol. s r. o.

Luxusní byty v unikátním prostředí pražské Troji na prodej.

Nabídka bytů v Residence Usedlost Salabka Troja

Poslední dva byty na prodej!

 

Byt - mezonet 3+kk, 109,9 m2

Cena: 10 750 000 Kč s DPH

Unikátní lokalita pod trojskou vinicí Salabka. Luxusní, romantický mezonetový byt 3+kk s krbem a nevšedními průhledy do vinice a okolní krajiny, situovaný ve 2. a 3. nadzemním podlaží kompletně zrekonstruované historické barokní usedlosti Salabka.

Jedinečné zákoutí Prahy zachovávající nezaměnitelný genius loci panských usedlostí, na dosah ruky rozlehlým parkům a přesto s výbornou dostupností do centra (nový Trojský most) a dalších částí Prahy (tunel Blanka).

K vybavení patří masivní dřevěné podlahy, velkoformátové obklady a dlažby, dřevěná okna a interiérové dveře, plně vybavená kuchyňská linka. Parkování formou pronájmu venkovních stání, s možností odkoupení. Součástí společných interiérů jsou originální dřevěné sochy patronů hospodářských řemesel. 

Rezidence Usedlost Salabka Troja se nachází v lokalitě, která je zcela unikátní nejen v rámci Troji, ale i celé Prahy. Nic nenarušuje poklidnou venkovskou atmosféru místa obklopeného zelení přírodního parku Drahaň – Troja a rozlehlé Pražské botanické zahrady. Slavný subtropický skleník Fata Morgana je vzdálen jen několik minut chůze od bytu, stejně jako zahrady zámku Troja nebo vstup do zoologické zahrady. Ke klidné procházce láká také Královská obora Stromovka, na jejímž bližším okraji se nachází oblíbená jezdecká hala Císařský ostrov. V rychlém dosahu kompletní občanská vybavenost, vč. jazykové MŠ Sunny Garden, polikliniky Mazurská nebo nákupního centra Krakov, dále příjemná mateřská škola, základní škola s dlouholetou tradicí a osmileté gymnázium.  

Kuchyn
Loznice-1
Loznice-2
sal
x-pudorys